EN
EN hledat Košík

květen Kalendář akcí červen

So 6 11:30 Orchestr Ježkovy stopy Po 8 09:00 MHS Pražské jaro - 1. kolo, obor cembalo Út 9 09:00 MHS Pražské jaro - 1. kolo, obor housle Čt 11 09:00 MHS Pražské jaro - 2. kolo, obor cembalo 20:00 Před zahájením neformálně - POZOR ZMĚNA 12 09:00 MHS Pražské jaro - 2. kolo, obor housle 10:00 Na památku Bedřicha Smetany 16:00 Zahájení na Kampě 20:00 Zahajovací koncert: Daniel Barenboim & Wiener Philharmoniker So 13 11:00 Matiné I. Marek Švejkar & Lenka Korbelová 14:00 Hudební procházky Prahou 16:00 Mezinárodní hudební soutěž, finále, obor cembalo (1. část) 20:00 Daniel Barenboim & Wiener Philharmoniker 20:00 Mezinárodní hudební soutěž, finále, obor cembalo (2. část) Ne 14 10:00 To nejlepší z Pražských jar 16:00 Mezinárodní hudební soutěž, finále, obor housle (1. část) 20:00 Rocío Márquez 20:00 Mezinárodní hudební soutěž, finále, obor housle (2. část) Po 15 10:00 Baroko všemi smysly 18:00 J. D. Zelenka - beseda 20:00 Ensemble Inégal 20:00 Quasars Ensemble Út 16 20:00 Diana Damrau St 17 20:00 La Compagnia del Madrigale Čt 18 10:00 Den s Českým rozhlasem Vltava 19:00 Krakatit 19:00 Laco Déczi & Celula New York 20:00 Česká filharmonie, Kristjan Järvi & Lukáš Vondráček 19 18:00 Pavel Kohout 20:00 Toronto Symphony Orchestra, Peter Oundjian & Maxim Vengerov So 20 11:00 Matiné II. Michal Šupák 14:00 Hudební procházky Prahou 20:00 Toronto Symphony Orchestra, Peter Oundjian & Jan Lisiecki Ne 21 20:00 Jinhyung Park Po 22 20:00 Česká filharmonie, Jiří Bělohlávek - POZOR ZMĚNA 20:00 EntreQuatre & Epoque Quartet Út 23 10:00 Zaběhněte si pro vstupenky! 20:00 Shanghai Dance Theatre 21:30 Nokturno I. Alexander Lonquich St 24 17:00 Červená - dokumentární film 20:00 Filharmonie Brno & Dennis Russell Davies Čt 25 20:00 Orchestra of the Age of Enlightenment & WIlliam Christie 26 20:00 Symfonický orchestr hl. m. Prahy, Łukasz Borowicz & Huw Morgan 20:00 Alexander Lonquich, Vilde Frang & Nicolas Altstaedt So 27 11:00 Martiné III. Boris Prýgl & Jana Nagy-Juhász 14:00 Lobkowicz Trio 14:00 Hudební procházky Prahou 17:00 David Oistrach Quartet 20:00 Wolfgang Emanuel Schmidt & Jan Simon Ne 28 10:30 Sukovy Křečovice 11:00 Prague Philharmonia Wind Quintet 14:00 Dvořákovo klavírní kvarteto 17:00 Kvarteto Martinů 20:00 Concerto Zapico Po 29 20:00 Hudebně-technické invence 20:00 Sacconi Quartet & Wihanovo kvarteto Út 30 13:30 ZUŠ Open 20:00 Debut Pražského jara,
Baborák/Mráček/
Heyward
20:00 Forma Antiqva
St 31 20:00 Orchestre de Paris, Thomas Hengelbrock & Kate Lindsey 21:30 Nokturno II. Tomáš Jamník & Frode Haltli Čt 1 20:00 Camerata Salzburg & Alexander Lonquich 20:00 Orchestr Berg, Skety & Peter Vrábel 2 20:00 Závěrečný koncert: Krzysztof Penderecki & Symfonický orchestr Českého rozhlasu
/
Mezinárodní hudební soutěž, finále, obor cembalo (1. část) 13/5, Sobota 16:00
/
Matiné I. Marek Švejkar & Lenka Korbelová 13/5, Sobota 11:00
13. 5. / So / 14.00
Hudební procházky Prahou
místo konání Infocentrum Pražského jara cena konec koncertu 19.00

Partner koncertu

CzechTourism Prague City Tourism

Vydejte se po stopách důležitých hudebních osobností a okamžiků, které ve své historii Praha zažila. Využijte nabídky komentované prohlídky Prahy v několika světových jazycích zdarma!

V sobotu 13. května Vám nabízíme tyto procházky:

14.00 česká procházka

15.30 anglická procházka (z důvodu naplnění kapacity není možné se již registrovat)

17.00 německá procházka

Sraz před Infocentrem Pražského jara - nám. Republiky (u hlavního vchodu Obchodního centra Palladium).

Svou účast na procházce prosím potvrďte zde. Kapacita je omezená.

Nehodí se Vám to?

Nevadí, máme pro Vás ještě dva další termíny - v sobotu 20. a 27. května se konají procházky znovu, v českém i anglickém jazyce a dvou odlišných světových jazycích         

Pomocí swipe (tažením) do strany zobrazíte předchozí/následující koncert