EN
košík

Interpretační soutěž 2016

Skrýt

Kandidáti přijatí do soutěže

Anikina Maria Rusko
Augustinová Michaela Česká republika
Brabcová Barbora Česká republika
Carlini Tommaso Itálie
Dudaite Ieva Litva
Durand Guillaume Francie
Dzisyak Anastasiya Ukrajina
Egorov Ingvar Rusko
Františová Karolína Česká republika
Grešl Michal Česká republika
Grešlová Alena Česká republika
Gu Yufan Čína
Ha Dong-Wan Korejská republika
Han Kyuho Korejská republika
Haniková Johanna Česká republika
Hausknecht David Česká republika
Hilsdorf Leonardo Brazílie
Holzman Ben Izrael
Cheon Uiin Korejská republika
Cho Jun Hwi Korejská republika
Choi Hyun Ho Korejská republika
Jeon YoungSeob Korejská republika
Kavalerova Anna Rusko
Kim Chang-Hwan Korejská republika
Kim Jun Ho Korejská republika
Kim Myunghyun Korejská republika
Kim Sunghyun Korejská republika
Kim Sung-Jae Korejská republika
Kim Kang-Un Korejská republika
Kim Kangho Korejská republika
Kim Woo-Jin Korejská republika
Kozák Marek Česká republika
Lee Junghwan Korejská republika
Lee Jin-Hyeon Korejská republika
Lee Seomseung Korejská republika
Lee Ho Yel Korejská republika
Lee Seunghyun Korejská republika
Lee Chulmin Korejská republika
Lee Young Min Korejská republika
Lee Minsung Korejská republika
Liculescu Adela Rumunsko
Lim Jaewon Korejská republika
Lim Tae Sung Korejská republika
Míč Miroslav Česká republika
Mihailescu Dinu Rumunsko
Mushiga Taichi Japonsko
Novák Matyáš Česká republika
Oh Taehyeon Korejská republika
Park Jinhyung Korejská republika
Park Joo Hyeon Korejská republika
Park Woogil Korejská republika
Pejanovic Marko Kanada
Petrova Anna Bulharsko
Pisareva Nadezda Rusko
Ranganathan Théo Polsko
Ritter Tomasz Polsko
Seo Jeongwoo Korejská republika
Shim Geunsu Korejská republika
Shin ChangYong Korejská republika
Schwamová Natalie Česká republika
Sohn JeungBeum Korejská republika
Song Chae Yun Korejská republika
Stepasjuková Kristina Česká republika
Šranko Vladimír Slovensko
Tsoy Samson Rusko
Vavrušová Andrea Česká republika
Won Jaeyeon Korejská republika
Won JongHo Korejská republika
Yoo Se-Hyeong Korejská republika
You Hyun Sung Korejská republika
Zobrazit

Zaregistrovaní kandidáti

Ve spolupráci Generální partner Generální mediální partner Oficiální partner Partner festivalu
Ve spolupráci Ministerstvo kultury Generální partner Generální mediální partner Generální mediální partner Oficiální partner RWE Partner festivalu Praha