EN
EN hledat Košík

Slevový program

Vstupenky v prodeji od 12. prosince 2016.  

Co je slevový program?

Slevový program se vztahuje výhradně na nákup vstupenek on-line.

Po registraci do slevového programu: za každých 3000 Kč vynaložených na nákup vstupenek on-line na koncerty Pražského jara 2017 získáte poukaz na slevu v hodnotě 300 Kč. Jednotlivé nákupy se sčítají a není třeba dosáhnout 3000 Kč v rámci jednoho nákupu. 

Poukaz na slevu je možné uplatnit při dalším nákupu vstupenek z nabídky koncertů Pražského jara 2017. V případě zakoupení vstupenky v nižší hodnotě, než je hodnota poukazu, nelze peníze vracet.

Slevové poukazy nelze uplatnit v pokladnách Pražského jara. Vstupenky zakoupené v pokladnách Pražského jara se nezapočítávají dle pravidel tohoto slevového programu. 

Nákupy on-line provedené bez registrace do Slevového programu nelze zpětně započíst.

Jak vstoupit do slevového programu?

Pokud jste již registrováni na www.festival.cz:

Přihlaste se do svého účtu a v záložce Slevový program své členství aktivujte. Upozornění: členství se vztahuje na jeden ročník a automaticky se neprodlužuje. 

Pokud ještě nejste registrováni na www.festival.cz:

Vyplňte registrační formulář a v druhém kroku potvrďte vstup do Slevového programu.

Užitečné informace 

Přehled získaných poukazů na slevu a informace k Vašemu slevovému programu naleznete po přihlášení v záložce „Váš účet – Slevový program“ (nachází se v pravém horním rohu obrazovky).

Poukaz na slevu je přenosný.
Poukaz nelze kombinovat s další slevou.
Platnost poukazu na slevu končí 2. 6. 2017.

Odběr novinek Chcete být jako první informováni o „last minute“ výhodných vstupenkách a jiných atraktivních nabídkách? Přihlašte se k odběru novinek Pražského jara!
Infolinka Rádi zodpovíme Vaše dotazy na lince technické pomoci prodeje vstupenek. Jsme Vám k dispozici v pracovní dny od 8.00 do 18.00,
o víkendech od 10.00 do 18.00.
tel.: +420 277 012 677 (Perfect System, s.r.o.)
e-mail: rezervace@festival.cz