EN
košík

Slevový program

Prodej vstupenek na  71. ročník festivalu Pražské jaro začíná 12. prosince 2015.  

Jak funguje slevový program?

Slevový program se vztahuje výhradně na nákup vstupenek on-line. Slevové poukazy nelze uplatnit v pokladnách Pražského jara. Vstupenky zakoupené na pokladnách Pražského jara se nenačítají v rámci tohoto slevového programu.

Pokud jste při registraci na stránkách Pražského jara potvrdili, že chcete vstoupit do slevového programu, za každých 3000 Kč vynaložených na nákup vstupenek on-line na koncerty Pražského jara 2016 získáte poukaz na slevu v hodnotě 300 Kč. Jednotlivé nákupy se Vám sčítají, není tedy potřeba dosáhnout 3000 Kč v rámci jednoho nákupu.

Pokud nakupujete vstupenky on-line, všechny Vaše nákupy jsou automaticky evidovány v rámci pravidel slevového programu. Nákup je však potřeba realizovat prostřednictvím své registrované e-mailové adresy.

Poukaz na slevu je možné uplatnit při dalším nákupu vždy na jednu vstupenku v jakékoliv hodnotě na koncert Pražského jara 2016. V případě zakoupení vstupenky v nižší hodnotě, než je hodnota poukazu, nelze peníze vracet.

Přehled získaných poukazů na slevu a informace k Vašemu slevovému programu naleznete po přihlášení v záložce „Váš účet – Slevový program“ (nachází se v pravém horním rohu obrazovky).

Poukaz na slevu je přenosný.
Slevu z poukazu na slevu nelze kombinovat s další slevou.
Platnost poukazu na slevu končí 5. 6. 2016.

Odběr novinek Chcete být jako první informováni o „last minute“ výhodných vstupenkách a jiných atraktivních nabídkách? Přihlašte se k odběru novinek Pražského jara!
Infolinka Rádi zodpovíme Vaše dotazy na lince technické pomoci prodeje vstupenek. Jsme Vám k dispozici každý den včetně víkendu
od 10.00 do 20.00
tel.: +420 277 012 677 (Perfect System, s.r.o.)
e-mail: rezervace@festival.cz
Ve spolupráci Generální partner Generální mediální partner Oficiální partner Partner festivalu
Ve spolupráci Ministerstvo kultury Generální partner Generální mediální partner Generální mediální partner Oficiální partner RWE Partner festivalu Praha